Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zawidz Mały

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Sportowa

Staroźreby(Zawidz Mały + 23 km)

148 000 zł1 017 m² 145,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości (na prawach miejskich)staroźreby pow. Płock. Działka jest na osiedlu domów jednorodzinnych z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Chabowo-Świniary

Chabowo-Świniary(Zawidz Mały + 5 km)

1 366 900 zł9 063 m² 150,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek, w którego skład wchodzą 4 działki gruntu o łącznej pow. 9063 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji paliw, stacji kontroli pojazdów oraz obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Osiek

Osiek(Zawidz Mały + 3 km)

3 700 zł2 700 m² 1,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości Stanisława Nowakowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt pl1p/gup-s/52/2025 ogłasza konkurs na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Krzeczanowo

Krzeczanowo(Zawidz Mały + 14 km)

61 400 zł102 m² 601,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:797 m²

Syndyk masy upadłości Henryka Fawera osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt pl1p/gup-s/297/2025 ogłasza konkurs na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Radzimowice

Radzimowice(Zawidz Mały + 24 km)

1 299 000 zł500 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta na wyłączność W naszym biurze Cena do negocjacji! Wyremontowany, odnowiony dworek z 1880 roku w okolicach Strzegowa, nad Wkrą. Powierzchnia ok 250m. Do kompleksu należy także.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł900 m² 1 332,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompleks handlowo-mieszkalny z częścią produkcyjną Raciąż, pl. Adama Mickiewicza 11 Powierzchnia działki: ok. 900 m | Powierzchnia użytkowa lokali: ponad 900 m Opis nieruchomości: tu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dramin

Dramin(Zawidz Mały + 24 km)

340 000 zł144 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Dramin stuletni dom, siedlisko na działce 7500m2 dodatkowe informacje: typ zabudowy: gospodarstwo Typ własności: własność Stan domu: do remontu Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sierpc

Sierpc(Zawidz Mały + 16 km)

1 000 000 zł235 800 m² 4,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka 23,58 ha w otoczeniu natury Babiec- więczanki, gm. Rościszewo (pow. sierpecki) przy zakupie podstawowe informacje: powierzchnia: 23,58 ha Nr działki: 142704_2.0003.4 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobrosielice Pierwsze

Dobrosielice Pierwsze(Zawidz Mały + 9 km)

239 500 zł5 591 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów, pól w miejscowości Dobrosielice Pierwsze gmina Drobin powiat Płocki, woj. Mazowieckie. Siedlisko posadowione jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Rydzyn Szlachecki

Rydzyn Szlachecki(Zawidz Mały + 25 km)

330 000 zł700 m² 471,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż z działką 700 m - Rydzyn Szlachecki, gm. Strzegowo, pow. Mława Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej miejscowości Rydzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Zawidz Mały

Zawidz Mały,mazowieckie

115 000 zł8 000 m² 14,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka siedliskowa o pow.8000m2 +dom o pow.134m2 z czerwonej cegły do kapitalnego remontu+budynki gospodarcze,media(prąd,woda) AGENT.B.Kowalczyk Informacje zawarte w opisie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij